Support اضافه کردن فیلد های سفارشی به پست بیت

godric

Loyal Member
Registered
سلام و عرض ادب .. میخواستم بپرسم آیا این امکان وجود داره که بشه فیلد هایی رو به پست بیت اضافه کرد که مثلا سفارشی باشه ؟!
یه مثال ساده تر : مثلا یه فیلد اضافه کنم که کل ساعاتی که کاربر تو سایت بود رو توی پست بیت نشون بده ؟
البته این فقط یه مثال بود.
مرسی از لطفتون

Solution
سلام و عرض ادب .. میخواستم بپرسم آیا این امکان وجود داره که بشه فیلد هایی رو به پست بیت اضافه کرد که مثلا سفارشی باشه ؟!
یه مثال ساده تر : مثلا یه فیلد اضافه کنم که کل ساعاتی که کاربر تو سایت بود رو توی پست بیت نشون بده ؟
مرسی از لطفتون
سلام و عرض ادب و احترام نیز خدمت شما دوست محترم
بله امکان این مورد هست برای انجام این فرآیند به مسیر زیر می ریم
  • مدیریت زنفورو
  • کاربران
  • سفارشی سازی کاربر
  • فیلدهای سفارشی کاربر

• لطفا به این مثال ها دقت کنید

...

XenForo

Administrative
مرسی از لطفتون
سلام و عرض ادب و احترام نیز خدمت شما دوست محترم
بله امکان این مورد هست برای انجام این فرآیند به مسیر زیر می ریم
  • مدیریت زنفورو
  • کاربران
  • سفارشی سازی کاربر
  • فیلدهای سفارشی کاربر

• لطفا به این مثال ها دقت کنید

• و در آخر فیلد سفارشی ساخته شده رو می تونید از این بخش فعالسازی کنید
  • در این آموزش باید تیک گذینه ی فیلدهای سفارشی رو بزنین و فیلد ساخته شده ی خودتونو انتخاب کنین

: مثلا یه فیلد اضافه کنم که کل ساعاتی که کاربر تو سایت بود رو توی پست بیت نشون بده ؟
  • برای انجام این کار افزونه هست که تمایل داشتید بفرمائید ارائه بشه

Solution
  • Tags
    آموزش اضافه کردن فیلد به زنفورو آموزش اضافه کردن فیلد به پست بیت آموزش اضافه کردن فیلد به پست بیت در زنفورو آموزش اضافه کردن فیلد های سفارشی به پست بیت آموزش های زنفورو اضافه کردن فیلد به زنفورو اضافه کردن فیلد به زنفورو چگونه است اضافه کردن فیلد های سفارشی به پست بیت اضافه کردن فیلد های سفارشی به پست بیت زنفورو انجمن های پشتیبانی زنفورو چطوری در پست بیت فیلد اضافه کنیم
  • Back
    Top Bottom