Support اعلامیه‌ها و گزینه ریمو کاربر از مکالمه

Zeinab

Registered
سلام، وقت بخیر
زمانی که کاربر رو در مکالمه‌ای اد می‌کنیم، اعلامیه‌اش برای سایر کاربران مکالمه نمیاد. و اینکه گزینه ریمو کاربر از مکالمه رو هم نداریم.
لطفا راهنمایی کنید.

Solution
سلام، وقت بخیر
زمانی که کاربر رو در مکالمه‌ای اد می‌کنیم، اعلامیه‌اش برای سایر کاربران مکالمه نمیاد. و اینکه گزینه ریمو کاربر از مکالمه رو هم نداریم.
لطفا راهنمایی کنید.
باید از افزونه‌های جانبی استفاده کنید منجمله

Raha

Registered
سلام، وقت بخیر
لطفا راهنمایی کنید.
باید از افزونه‌های جانبی استفاده کنید منجمله

Solution

Zeinab

Registered
الان نگاه کردم، دیدم این رو قبلا نصب کردم ولی گزینه حذف کاربر از مکالمه نداره اصلا
منظور من اینطوریه که وقتی توی مکالمه‌ای هستم و می‌خوام یک کاربری رو از اون مکالمه حذف کنم، یک گزینه‌ای باشه
چند انجمن دیگه بود، که وقتی کسی رو دعوت به مکالمه می‌کردن اعلامیه برای همه شرکت‌کنندگان مکالمه می‌رفت؛ همین‌طور اگه یک کاربری رو از مکالمه می‌خواستن حذف کنند، زیر لیست شرکت‌کنندگان مکالمه، گزینه ریمو داشت.

Raha

Registered
این همان افزونه است از بخش تنظیمات گروه کاربری باید فعال کنین برای مدیرکل یا هر مدیری میخوایین رو، بر حسب اون گذینه ایگنور یا خارج کردن کاربر از مکالمه فعال میشه در انجمن خودمم استفاده میکنم

• Tags
    اعلامیه‌ها و گزینه ریمو کاربر از مکالمه اعلامیه‌ها و گزینه ریمو کاربر از مکالمه در زنفورو
  • Back
    Top Bottom