Support اوه! ما به مشکل برخوردیم

godric

Loyal Member
Registered
سلام و عرض ادب .. الان یه چند وقتی هست که موقع لاگین کردن یوزرم تو سایت با ارور Cookies are required to use this site. You must accept them to continue using the site.
مواجه میشم که تایتلش هم همون اوه ما به مشکل برخوردیم هست !
اول رفتم تو مرورگر و کوکی های سایت رو روی Allow گذاشتم که چند روزی ردیف شد ولی باز دوباره این ارور رو موقع لاگین و بعضی اوقات ثبت نام کاربر جدید میده .
الان من نمیتونم به یوزر خودم تو سایت لاگین بشم با اینکه همه چی درست هست , مشکل از چی میتونه باشه ؟
ممنونم

Solution
سلام و عرض ادب .. الان یه چند وقتی هست که موقع لاگین کردن یوزرم تو سایت با ارور Cookies are required to use this site. You must accept them to continue using the site.
اول رفتم تو مرورگر و کوکی های سایت رو روی Allow گذاشتم که چند روزی ردیف شد ولی باز دوباره این ارور رو موقع لاگین و بعضی اوقات ثبت نام کاربر جدید میده .
الان من نمیتونم به یوزر خودم تو سایت لاگین بشم با اینکه همه چی درست هست , مشکل از چی میتونه باشه ؟
ممنونم

سلام و خسته نباشید
این مشکل می تونه از دلایل مختلفی باشه که عمده ترین اون استفاده درست از آدرس اینترنتی سایت است
بطور مثال شما می توانید به مسیر
  • مدیریت زنفورو
  • پیکربندی...

XenForo

Administrative
ممنونم

سلام و خسته نباشید
این مشکل می تونه از دلایل مختلفی باشه که عمده ترین اون استفاده درست از آدرس اینترنتی سایت است
بطور مثال شما می توانید به مسیر
  • مدیریت زنفورو
  • پیکربندی
  • تنظیمات اطلاعات پایه انجمن

مطمئن باشید تیک اون گذینه موجود در تصویر و همچنین ادرس انجمن شما حتما با عبارت
  • https
نوشته شده باشین ، فلذا در همین صفحه در پایین سایت هم مجدد عبارت
  • آدرس صفحه خانگی
بررسی کنید که ادرس یکسان با همین ادرسی که نوشتید رو داشته باشد
سپس ، بعد از انجام این مراحل شما می بایست تیک این گذینه رو هم بردارین

سپس یک بار کوکی های سایت و مرورگر رو بروزرسانی کنید و بررسی بفرمائید
با انجام مراحل بالا کانون اصلی ادرس سایت شما با مرورگرهای مختلف دچار مشکل کوکی نخواهد شد و ان شاءالله مشکلتون برطرف میشه
نکته مهم :
  • به هیچ وجه اخر ادرس انجمن خود ابن علامت رو / نزارید
بازهم موردی بود یک یوزرنیم و پسور تست برای بنده ارسال کنید

Solution
  • Tags
    why this cookie message آموزش اوه! ما به مشکل برخوردیم آموزش حل اوه! ما به مشکل برخوردیم آموزش حل مشکل کوکی در زنفورو آموزش های زنفورو انجمن های پشتیبانی زنفورو اوه! ما به مشکل برخوردیم اوه! ما به مشکل برخوردیم در زنفورو حل مشکل اوه! ما به مشکل برخوردیم حل مشکل کوکی در زنفورو حل مشکل کوکی در زنفورو چگونه ست خطای اوه! ما به مشکل برخوردیم مشکل کوکی در ورود به زنفورو
  • Back
    Top Bottom