Support تغییر عنوان محتوا

Status
Not open for further replies.

dacds

Registered
سلام وقت بخیر
راهی هست یا افزونه ای وجود داره که بشه عنوان های نوشته رو بدون تغییر در URL عوض کرد ؟ ( به سئو خسارتیوارد نشه )
برای وردپرس این امکان وجود داره میخواستم ببینم روی زنفورو هم هست یا خیر
Solution
سلام وقت بخیر
راهی هست یا افزونه ای وجود داره که بشه عنوان های نوشته رو بدون تغییر در URL عوض کرد ؟ ( به سئو خسارتیوارد نشه )
سلام . اگر عنوان موضوعات قدیمی منظورتون هس میتونین توسط این افزونه تعویض و ریدارکت هم کنین ولی توصیه میکنم انجام ندین چون بحرحال مطالب قدیمی اگر ایندکس شده باشن ممکنه ریدایرکت مناسب نکنین خراب بشن و امتیاز منفی بگیرین . بحرحال افزونه پایینو تست کنین

MiooMoo

Registered
سلام وقت بخیر
سلام . اگر عنوان موضوعات قدیمی منظورتون هس میتونین توسط این افزونه تعویض و ریدارکت هم کنین ولی توصیه میکنم انجام ندین چون بحرحال مطالب قدیمی اگر ایندکس شده باشن ممکنه ریدایرکت مناسب نکنین خراب بشن و امتیاز منفی بگیرین . بحرحال افزونه پایینو تست کنین

Solution

dacds

Registered
سلام
ممنون از شما
پس با این میشه تغییر داد عنوان هارو ( و اینکه تغییر نمیکنه اون URL ) ؟
------------
من نصب کردم این افزونه رو مثل اینکه خرابه ! هیچ کدوم از لینکهای مدیریتیم انگار لینک نشده و رو متن ساده انگار دارم کلیک میکنم
حتی حذفشم نمیتونم بکنم از قسمت افزونه ها !
ازهاستم که پوشه سورسشو پاک میکنم سایت خطای An unexpected error occurred. Please try again later. میده !
عجیب شده کلا...
راه کاری برای حذف دارید ؟
---------------
مجبور شدم که بکاپ رو ریستور کنم ! لطفا افزونه رو از قبل چک کنید بعد بزارید برای دانلود
ممنون

MiooMoo

Registered
ازهاستم که پوشه سورسشو پاک میکنم سایت خطای An unexpected error occurred. Please try again later. میده !
در این مواقع برین هاستتون پوشه مربوط ب فایل رو تغییر نام بدین و بعد شروع به حذفش کنین . افزونه سالمه و ایرادی هم نداره این همه دارن استفاده میکنن و مشکل شما رو ندارن . خودمم این مشکلو باش ندارم

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom