Support سوال درباره خطای لینک های داخلی هنگام باز شدن در زنفورو

vB.

Loyal Member
سلام
ببخشین من خیلی زیاد می کنم جدیدن از شما و یه هو میام سوال پیچ می کنم و می رم خیلی ببخشیییییین
از سوالم مشخص هست اونم اینه که برخی لینک های من در موتورهای جستجوگر ارور می دن منم می خوام تست کنم ببینم علت این مسئله چی می تونه باشه
ایا همچین افزونه ایی برای این کار هست ؟
🌹

Solution
سلام
ببخشین من خیلی زیاد می کنم جدیدن از شما و یه هو میام سوال پیچ می کنم و می رم خیلی ببخشیییییین
از سوالم مشخص هست اونم اینه که برخی لینک های من در موتورهای جستجوگر ارور می دن منم می خوام تست کنم ببینم علت این مسئله چی می تونه باشه
🌹
سلام ، خواهش می کنم دوست خوبم لطف دارین و وظیفه ی ماست پاسخگوی شما باشیم
اگر می خواهین تست کنین که لینک های داخلی شما در زنفورو چطوری دیده می شن یا خطائی میدن یا نه می تونین به مسیر زیر برین
  • مدیریت زنفورو
  • ابزار
  • Test URL unfurling

• در بخش ادرس...

XenForo

Administrative
سلام
🌹
سلام ، خواهش می کنم دوست خوبم لطف دارین و وظیفه ی ماست پاسخگوی شما باشیم
اگر می خواهین تست کنین که لینک های داخلی شما در زنفورو چطوری دیده می شن یا خطائی میدن یا نه می تونین به مسیر زیر برین
  • مدیریت زنفورو
  • ابزار
  • Test URL unfurling

• در بخش ادرس شما می تونین ادرسی که ارور داده را بررسی کنید ما این ادرس رو بررسی می کنیم
HTML:
https://xnforo.ir/threads/%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D9%86%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%88.5737/unread

• اگر با این تصویر روبرو شدین به این معنیه که ادرس شما بدون مشکل در حال باز شدن هست

• این هم نمونه کدهای اچ تی ام ال مربوط به همین تایپیک ست که برای شما لیست کرده
  • پس شما مشکلی در بارگذاری و باز شدن لینک خاص خودتون رو ندارین و بررسی سلامت لینک های نمایشی خودتون رو تست کردین
  • هر گونه سوالی ، ابهامی بود در خدمتیم

Solution
  • Tags
    آموزش تست لینک های داخلی زنفورو آموزش تست نمایش لینک های داخلی زنفورو آموزش خطای لینک های داخلی زنفورو آموزش رفع خطای لینک ها در زنفورو آموزش لینک های داخلی زنفورو آموزش های زنفوور انجمن های پشتیبانی زنفورو تست لینک های داخلی زنفورو تست نمایش لینک های داخلی زنفورو تشخیص لینک های داخلی زنفورو خطای لینک های داخلی زنفورو خطای لینک های داخلی هنگام باز شدن آنهارو در زنفورو راهنمائی در مورد خطای لینک های داخلی زنفورو رفع خطای لینک ها در زنفورو رفع خطای لینک های داخلی زنفورو لینک های داخلی زنفورو نحوه تست نمایش لینک های داخلی زنفورو نحوه رفع خطای لینک ها در زنفورو
  • Back
    Top Bottom