Support شخصی سازی آخرین ارسال ها در وسط انجمن

godric

Loyal Member
Registered
سلام و عرض ادب ..
حقیقتش من میخوام روی آخرین ارسال ها مانور زیادی بدم .. چند تا سوال داشتم از خدمتتون کلا راجب همین افزونه ی آخرین ارسال ها.
اول اینکه چطور میتونم اسکرول آخرین ارسال ها رو حذف کنم ؟ یعنی اگه 15 تا ارسال آخر رو توی آخرین ارسال ها نشون میده , همون 15 تا تو افزونه بمونه ولی اسکرول نداشته باشه که کاربر تا پایین بکشه ؟!
دومین سوالم این هست که چطور میشه توی Latest Post یا یک موضوع رو پین کرد ؟ یعنی حتی اگه یه موضوع برای 6 ماه پیشه , توی این آخرین ارسال ها سنجاق بشه و با ارسال های جدید پایین نره ؟!
و سوال آخر که مهم ترین سوالم هست , این هست که آیا امکان اینکه تایتل های موضوعات توی آخرین ارسال ها تغییر رنگ بدن وجود داره ؟ مثل همون CSS که محبت کرده بودین و گفتید توی extra کپی کنید تا رنگ تایتلتون تغییر کنه ..
بذارید منظورمو واضح تر برسونم.

عکس زیر رو نگاه کنید :

2021-02-18_19-06-20.jpg

من میخوام این تایتل هایی که دورشون رو خط کشیدم تغییر رنگ پیدا کنن به همین رنگی که توی تایتل های همین فروم هست که قبلا کدش رو هم محبت کردین.
ممنون میشم راهنمایی کنید 😘

Solution
سلام و عرض ادب ..
  • سلام دوست خوبم شما هم خسته نباشین
اول اینکه چطور میتونم اسکرول آخرین ارسال ها رو حذف کنم ؟ یعنی اگه 15 تا ارسال آخر رو توی آخرین ارسال ها نشون میده , همون 15 تا تو افزونه بمونه ولی اسکرول نداشته باشه که کاربر تا پایین بکشه ؟!
شما اگر می خواهین بطور مثال 15 مورد رو نشون بده فقط و اسکرول نداشته باشه ، می تونین برین به
  • مدیریت زنفورو
  • تنظیمات افزونه آمار یا همون آخرین ارسالی ها
  • بخش تب ها
  • انتخاب تب مورد نظر خودتون
و تغییر عدد اون به 6 یا 7 اینطوری می تونین بدون اسکرول داشته باشین
البته اینرو هم دقت کنین که اندازه ایی که به ارتفاع برگه های اخرین ارسالی خودتون هم دادین مهم هست
  • ...

XenForo

Administrative
سلام و عرض ادب ..
  • سلام دوست خوبم شما هم خسته نباشین
شما اگر می خواهین بطور مثال 15 مورد رو نشون بده فقط و اسکرول نداشته باشه ، می تونین برین به
  • مدیریت زنفورو
  • تنظیمات افزونه آمار یا همون آخرین ارسالی ها
  • بخش تب ها
  • انتخاب تب مورد نظر خودتون
و تغییر عدد اون به 6 یا 7 اینطوری می تونین بدون اسکرول داشته باشین
البته اینرو هم دقت کنین که اندازه ایی که به ارتفاع برگه های اخرین ارسالی خودتون هم دادین مهم هست
  • لطفا به این اموزش دقت کنیم
دومین سوالم این هست که چطور میشه توی Latest Post یا یک موضوع رو پین کرد ؟ یعنی حتی اگه یه موضوع برای 6 ماه پیشه , توی این آخرین ارسال ها سنجاق بشه و با ارسال های جدید پایین نره ؟!
شما به جهت پین کردن موضوعی باید برین به پستی که مد نظر دارین و از اون بخش تنظیمات اون پین رو انجام بدید
بطور مثال
  • الان ما این موضوع خودمون رو مثال می زنیم که به همین ادرس هست
HTML:
https://xnforo.ir/threads/%D8%B4%D8%AE%D8%B5%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86.5940/
  • به قسمت ابزارهای مدیریتی اون پست دقت کنین گذینه ی پین کردن رو میزنیم

1 . تاریخ پایین پین رو می تونین انتخاب کنین که چقد باشه
2 . سفارش پین برمیگرده به سفارشی سازی پین یعنی موقعین اون پین اول باشه دوم یا غیره
3 . خصوصیات بیشتر هم مرتبط به بخش فروش لینک میشه که توضیحاتش جدا از این مسائل ست

و سوال آخر که مهم ترین سوالم هست , این هست که آیا امکان اینکه تایتل های موضوعات توی آخرین ارسال ها تغییر رنگ بدن وجود داره ؟ مثل همون CSS که محبت کرده بودین و گفتید توی extra کپی کنید تا رنگ تایتلتون تغییر کنه ..
امکان تغییر رنگ تایتل هم هست ولی به هر رنگی که شما دوست دارین
  • مدیریت زنفورو
  • شکل و ظاهر
  • خصوصیات استایل ها
  • تنظیمات مرتبط با اخرین ارسالی ها
  • قسمت محتوای گروه برگه و رنگ های این بخش رو طبق نیاز خودتون تغییر بدید

Solution
  • Tags
    آموزش شخصی سازی آخرین ارسالی ها آموزش شخصی سازی آخرین ارسالی ها در زنفورو آموزش های زنفورو انجمن های پشتیبانی زنفورو شخصی سازی آخرین ارسال ها در وسط انجمن شخصی سازی آخرین ارسالی ها شخصی سازی آخرین ارسالی ها در زنفورو نحوه شخصی سازی آخرین ارسالی ها
  • Back
    Top Bottom