Support Simple user banner - بنر کاربری ساده

Mini

Registered
سلام
من کد هایی که تو سایر تاپیک های مربوط به بنر کاربری بود رو در قسمت extra.less قرار دادم، و همچنین کد های trgamersafis_01 و trgamersafis_00 هر کدوم رو به صورت جداگانه در کادر زیر گزاشتم.

5zb_20210118_194643.jpg

چندین بار امتحان کردم، کد ها رو پاک کردم و دوباره از ابتدا جایگذاری کردم ولی تغییری ایجاد نشد متاسفانه:(
یه چیز دیگه هم این که من فقط می خوام بنر ساده ایجاد کنم دقیقا شبیه و عین بنر های زیر منتها تنها تفاوتش توی رنگشون باشه. مثلا عین بنر های اینجا
whfd_[xenforo.xyz]_how-to-add-a-custom-group-badge-banner-to-user-info.jpg

Solution
دوست من ؟

ما این کد رو داریم که کد اصلی تغییر رنگ ها هست

Code:
/* ### User Banners ### */
.Xnforo_ir-karbar {
    color: #fff;
    background-color: #FF6600;
    &:before {
        padding-right: 5px;
    }
}

اگر به اول کد نگاه کنید نوشته شده است

.Xnforo_ir-karbar {

شما می بایست برای هر یوزری که بنر می خواهید اینرو تغییر بدید بطور مثال بجای عبارت
  • karbar
بنویسید
  • sarparastebakshh
سپس بعد از نوشتن این که بطور کلی کد ما این می شود

Code:
.Xnforo_ir-sarparastebakshh {
    }
}

سپس شما این کد رو باید در قالب
  • extra.less
قرار بدید و نکته مهم این بخش هست و...

XenForo

Administrative
سلام
من کد هایی که تو سایر تاپیک های مربوط به بنر کاربری بود رو در قسمت extra.less قرار دادم، و همچنین کد های trgamersafis_01 و trgamersafis_00 هر کدوم رو به صورت جداگانه در کادر زیر گزاشتم.

5zb_20210118_194643.jpg

چندین بار امتحان کردم، کد ها رو پاک کردم و دوباره از ابتدا جایگذاری کردم ولی تغییری ایجاد نشد متاسفانه:(
یه چیز دیگه هم این که من فقط می خوام بنر ساده ایجاد کنم دقیقا شبیه و عین بنر های زیر منتها تنها تفاوتش توی رنگشون باشه. مثلا عین بنر های اینجا
whfd_[xenforo.xyz]_how-to-add-a-custom-group-badge-banner-to-user-info.jpg

سلام
اگر شما دنبال ساخت بنر ساده هستید همانند این سایت باید خدمتتون بگم که انتخاب کردن بنرها از لیست
  • User banner stylig
برای هر کاربر که کفایت داره دوست من اما اگر دنبال اضافه کردن رنگ های خاص هستید در تایپیک قبلی کاملا کدهای اون بخش رو خدمت شما داده بودم اما بازهم راهنمائی می کنم شمارو

شما برید به ویرایش قالب
  • extra.less
و در اون بخش بطور مثال کد فوق رو بزارید

Code:
.Xnforo_ir-karbar {
    }
}

و در کد بالا با توجه به رنگ و بک گراند مدنظرتون عبارت های زیر رو تغییر بدید

• Code:
  • Code:

نکته : جهت مشاهده حتما در بخش
  • متن بنر کاربر
متن مورد نظر خودتون رو بنویسید .

نتیجه

البته گر دنبال زیباسازی های بهتر هستین تایپیک های آموزش اون برای شما در پست قبلی داده شده ست

Mini

Registered
سلام
اگر شما دنبال ساخت بنر ساده هستید همانند این سایت باید خدمتتون بگم که انتخاب کردن بنرها از لیست
  • User banner stylig
برای هر کاربر که کفایت داره دوست من اما اگر دنبال اضافه کردن رنگ های خاص هستید در تایپیک قبلی کاملا کدهای اون بخش رو خدمت شما داده بودم اما بازهم راهنمائی می کنم شمارو

شما برید به ویرایش قالب
  • extra.less
و در اون بخش بطور مثال کد فوق رو بزارید

Code:
.Xnforo_ir-karbar {
    }
}

و در کد بالا با توجه به رنگ و بک گراند مدنظرتون عبارت های زیر رو تغییر بدید

• Code:
  • Code:

نکته : جهت مشاهده حتما در بخش
  • متن بنر کاربر
متن مورد نظر خودتون رو بنویسید .

نتیجه

البته گر دنبال زیباسازی های بهتر هستین تایپیک های آموزش اون برای شما در پست قبلی داده شده ست

باید تو بخش extra.less کد رنگار و تغییر بدم تا رنگ بنر تغییر کنه یا در قسمت دیگه ای باید این کارو کنم؟ و برای هر بنر به صورت جدا گانه دوباره از ابتدا کد رو وارد کنم؟
و بعد تو کادر css بنر، در بخش گروه های کاربری چه چیزی رو قرار بدم؟
من واقعا متاسفم که وقت شما رو می گیرم ولی واقعا این قسمت راه اندازی بنر ها برای بنده تبدیل به یه معضل شده :(

ببینید عزیز، من کد فوق رو که خود عزیزتون گفتین تو این قسمت جایگذاری کردم ، و بعد طبق گفته ی خودتون جای کد رنگ های color: #fff; کد رنگ مد نظرم رو گزاشتم در این قسمت
v9fa_20210118_212154.jpg

بعد از ذخیره ی تغییرات وقتی وارد گروه های کاربری می شم تو قسمت کلاس بنر کاربری نمی دونم چه کدی رو قرار بدم که بتونم ببینم اون بنر ساخته شده رو و فکر می کنم مشکلاتم بخاطر این قسمته . من نوشته های شما رو هم تو تاپیک های دیگه توی بخش css بنر جاگذاری کردم حتی کد رنگ بنر رو هم گذاشتم ولی هر تغییری که ایجاد کردم فقط با از بین رفتن بنر های دیگه زیر یوزر نیم مواجه شدم. مثلا من داشتم بنر سرپرست رو می‌ساختم بعد از ذخیره تغییرات نه تنها درست نشد، بلکه حتی بنر کاربر عادی هم به شکل زیر در اومد =(
nzg_20210118_213602.jpg

اینا مراحلی بودن که برای ایجاد بنر دلخواهم انجام می دادم و نتیجه ای که گرفتم، امکانش هست بگین ایراد کارم کجاست

XenForo

Administrative
دوست من ؟

ما این کد رو داریم که کد اصلی تغییر رنگ ها هست

Code:
.Xnforo_ir-karbar {
    }
}

اگر به اول کد نگاه کنید نوشته شده است

.Xnforo_ir-karbar {

شما می بایست برای هر یوزری که بنر می خواهید اینرو تغییر بدید بطور مثال بجای عبارت
  • karbar
بنویسید
  • sarparastebakshh
سپس بعد از نوشتن این که بطور کلی کد ما این می شود

Code:
.Xnforo_ir-sarparastebakshh {
    }
}

سپس شما این کد رو باید در قالب
  • extra.less
قرار بدید و نکته مهم این بخش هست و آن هم کپی کردن نام سی اس اس ساخته شده و قرار دادن ان در بخش بنرها و سی اس اس هست

تمام شد ، کل کاری که باید انجا بدین همینه
اگه بازم مشکلی داشتید دسترسی خواستین بدید نگاه کنم
سپاس

Solution
  • Tags
    simple user banner simple user banner xenforo xenforo simple user banner آموزش ایجاد بنر ساده در زنفوو سوال در مورد بنر کاربری ساده در زنفورو
  • Back
    Top Bottom