[tl] Thread Auto Reply

Add-ons [tl] Thread Auto Reply 1.0.5

Register & Get access to index

XenForo

Administrative
من می خوام تاپیک ارسال کنه نه اطلاعیه
لطفا کمی به تصاویر نگاه کنید می فهمید ؟؟ هر چیزی که شما بخواهید ارسال می کند ، به این نوع ارسال ها اطلاعیه می گن

ARMANAHMADI

Registered
میشه دست رسی بدم بیایید یکیشو درست کنید تا از شما یاد بگیرم وبقیه آنها را مثل نمونه شما اعمال کنم؟

XenForo

Administrative
میشه دست رسی بدم بیایید یکیشو درست کنید
همه چیز در تصویر مشخص هست ، هدف ما این هست که خودتون یاد بگیرید این چیرهای کوچیک رو
ابتدا سعی کنید اگر نتوانستید در خدمتیم

ARMANAHMADI

Registered
همه چیز در تصویر مشخص هست ، هدف ما این هست که خودتون یاد بگیرید این چیرهای کوچیک رو
ابتدا سعی کنید اگر نتوانستید در خدمتیم
سعی کردم نشد من دست رسی دادم شما برای یکی از تالار ها روبات را. فعال کنید تا من آموزش فعال کردنشو بفهمم بعد دیگه هم کاراشو خودم انجام بدم

• Tags
    add ons [tl] thread auto reply xenforo download [tl] thread auto reply free add ons [tl] thread auto reply free [tl] thread auto reply nulled add ons [tl] thread auto reply nulled [tl] thread auto reply paid add ons [tl] thread auto reply paid [tl] thread auto reply xenforo [tl] thread auto reply xnforo.ir [tl] thread auto reply [tl] thread auto reply 1.0.2 [tl] thread auto reply 1.0.5 [tl] thread auto reply nulled [tl] thread auto reply xenforo انجمن های پشتیبانی زنفورو دانلود افزونه های زنفورو دانلود افزونه های پولی زنفورو
  • Back
    Top Bottom